Arrestohet nëna mizore, i pret djalit 20 muajsh organet gjenitale me gërshërë

Arrestohet nëna mizore, i pret djalit 20 muajsh organet gjenitale me gërshërë

01:40, 19/02/2018

Një nënë është arrestuar pasi i ka prerë me gërshërë penisin djalit të saj të vogël.

Incidenti mendohet se ka ndodhur muajin e kaluar kur Ashley Marie Kase, i preu djalit 20 muajsh organin gjenital.

Policia thotë se 23-vjeçarja, nga Pensilvania ka pranuar aktin e tmerrshëm dhe tha se e kishte realizuar ndërsa po i ndryshonte pelenat më 24 janar.

Foshnja është dërguar në spital për trajtimin e lëndimeve të tij. Dhe tani ka kaluar nën kujdesin e babait të tij.

Ndërsa nëna u arrestua në punë të martën (13 shkurt) dhe aktualisht po mbahet në burg. Nuk dihet ende motivi i veprimit të saj.

Ajo përballet me një numër akuzash, duke përfshirë abuzimin e fëmijëve, sulmet e rënda dhe rrezikun e pamatur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment