FOTO/ Imazhet e 21 bukurosheve superseksi të Victoria’s Secret, që do t’ju lënë pa fjalë

FOTO/ Imazhet e 21 bukurosheve superseksi të Victoria’s Secret, që do t’ju lënë pa fjalë

22:44, 20/11/2017

Spektakli glamuroz i Victoria’s Secret u mbajt të dielën në Shanghai – dhe ishte i jashtëzakonshëm. Engjëjt e Victoria’s Secret ishin të gjitha aty dhe mahnitën gjithë botën.

Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Lily Aldridge, Taylor Hill, Elsa Hosk, Martha Hunt, Stella Maxwell, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Josephine Skriver, Romee Strijd, Candice Swanepoel, and Jasmine Tookes, që të gjitha u shfaqën në pasaralë.

Bella Hadid, motra e të cilës Gigi në mënyrë të papritur dha dorëheqje nga shfaqja, po ashtu u paraqit duke shkëlqyer. Të brendshmet ishin të stileve të ndryshme nga stili gladiatoresk greko-romak e deri te inspirimi i punkizmit nga Balmain, dhe nuk munguan as krahët e engjëjve në trupin e më të bukurave të botës.

Më poshtë 21 fotografitë super atraktive të bukurosheve ultra joshëse, të cilat do t’ju shtangin me bukurinë e tyre. Ndryshe, Bella Hadid ishte një prej atyre që shkëlqeu më së shumti dhe që mori komente më pozitive.

ImageImageImageImage

????...this. just. happened. ???????????? (...SHE SMILES!!!!????)

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

Still Flying!!!!!!!!!! ????????????????????@victoriassecret #VSFashionShow

A post shared by Sanne Vloet (@sannevloet) on

THIS. JUST. HAPPENED

A post shared by Blanca Padilla (@blaancapadilla) on

What an honor to return to this runway. #VSFashionShow

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

What an honor to return to this runway. #VSFashionShow

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

WHAT!? IS THIS EVEN REAL!! Just walked my FOURTH @victoriassecret fashion show!!! I? am still shaking and can’t thank everyone enough for all the work and energy and time that goes into this show! Thank you @ed_razek @monica.mitro and everyone at @10magazine for believing in me and keeping me around, I’m forever grateful of your confidence in me ????????? also thank you to my family and friends and all my amazing agents at @imgmodels And @management360 For the support these past few months and to @michaelstephenshank for always keeping my head on straight on loving me no matter what! Also to the trainers and the coaches who dedicated so much time to me, and of course the FANS I? love you#hillfam forever and ever.

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

the craziness ???? ???? #vsfashionshow

A post shared by Josephine Skriver (@josephineskriver) on

YES WE DID IT ????????????#VSfashionshow2017

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment