Lajmi i fundit

Policia dhe IKMT ndërhyrje te Prestige Resort, nxirren me forcë pushuesit dhe punonjësit

LIVE/ Kryetari i PD Sali Berisha, në bashkëbisedimin e përjavshëm me gazetarët

Denonco