Gjesti interesant i kosovares: Ofron flokët e gjata për t’i shitur, paratë do t’i japë për bamirësi

Gjesti interesant i kosovares: Ofron flokët e gjata për t’i shitur, paratë do t’i japë për bamirësi

22:39, 04/03/2021

Mitrovicasja Fjolla Abrashi, ka publikuar një njoftim mjaft interesant në një grup ku mblidhen mitrovicasit kudo që jetojnë.

Ajo ka ofruar flokët e saj të gjata për t’i shitur dhe ka thënë se paratë që do t’i fitojë, do t’i dhurojë për bamirësi.
Fjolla ka ofruar 25 deri 30 centimetra për t’i prerë dhe shitur, ndërkohë që ka potencuar se momentalisht gjatësinë e ka mbi 30 centimetra.

Ky është postimi i plotë:

Pe?rshe?ndetje zonja; zonjusha e zote?rinj te? grupit

Kam vendos me u lajmru ne? grup ne? lidhje me c?e?shtjen e bamire?sise?.

C?e?shtje qe? pe?r mua ka re?nde?si te? madhe.

Une? kam vendos mi pre floket e mia.

Arsyeja pse i kam rritur aq gjate ishte, qe? nje? dite? t‘i pres dhe t‘i shes.

Paret e fituara nga ky veprim do t‘i dedikohen familjeve ne? nevoje?.

Pyetja ime e?shte?: a ka ndonje? frizere/frizer ne? grup qe? deshiron t‘i bleje? floke?t e mia?

Gjate?sia e floke?ve pe?r momentin e?shte? mbi 30 cm dhe mendoj t‘i prej rreth 25-30 cm.

Pe?r pyetje me? kontaktoni direkt.

Falemnderit paraprakisht.

Me respekt


Fjolla

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco