Vllaznia prezanton mesfushorin kroat

Vllaznia prezanton mesfushorin kroat

14:53, 27/05/2024

Mesfushori kroat, Amir Kahrimanoviç, është tashmë lojtar i Vllaznisë.

Ai ka qenë pjesë e Erzenit skuadër e rënë nga kategoria dhe tashmë do të vazhdojë një aventurë të re me kuqeblutë.

Kroati ka nënshkruar një kontratë 1-vjeçare me shkodranët.

“KF Vllaznia dëshiron të bëjë të ditur se nga sot pjesë e saj do të jetë edhe futbollisti Amir Kahrimanoviç. Drejtuesit e klubit kanë rënë dakord dhe më pas është firmosur një kontratë njëvjeçare me mesfushorin-fantazist që në dy sezonet e fundit ka qenë pjesë e ekipit të Erzenit ku ka spikatur me performancën e tij.

Welcome Amir!”, shkruhet në profilin e klubit shkodran.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco