Një shikim i Mbappe të 'ndryshon jetën'!

Një shikim i Mbappe të 'ndryshon jetën'!

12:16, 25/05/2024

Kylian Mbappe ka qenë disa ditë më parë me pushime me miqtë e tij, pasi nuk u grumbullua nga Luis Enrike për ndeshjen e fundit të kampionatit.

Ndaj sulmuesi francez ka menduar që të kalojë këtë periudhë me familjarët dhe miqtë e tij.

Por një video e pushimeve të tij bëri xhiron e rrjetit, pasi tregon Mbappe të mahnitur pas një bukurosheje që po kalonte para tij duke mbajtur një flamur francez në një lokal në Kanë. Mbappe fillimisht nuk e vuri re, pasi po bisedonte me Dembele, pro menjëherë më pas mimika e fytyrës la të kuptonte se sulmuesi francez u shtang nga bukuria e vajzës që kishte përpara.

Sakaq, fansat e shumtë në rrjetet sociale kanë qenë të shpejtë ta identifikojnë atë, teksa tashmë ajo ka marrë popullaritet të madh. Duket se Mbappe nuk ka pasur faj që është mahnitur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco