Mamaja e Mbappe: Ju tashmë e dini se ku do të shkojë Kylian

Mamaja e Mbappe: Ju tashmë e dini se ku do të shkojë Kylian

22:44, 21/05/2024

Zyrtarizimi i Kylian Mbappe te Real Madrid është gjithnjë edhe më i afërt.

Mamaja e futbollistit francez, Fayza Lamari, la të kuptohej mbrëmjen e së hënës, pas darkës së lamtumirës të organizuar nga ish-sulmuesi i PSG-së, se klubi i ardhshëm i djalit të saj tashmë dihet.

“E dini tashmë cili është klubi i ardhshëm i Kylian”-deklaroi ajo, duke rikonfirmuar zërat se shumë shpejt Mbappe do të veshë fanellën e “Los Blancos”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco