Ramadani, për DAZN: Rrezikova të vdisja, më trajtuan si fëmija i presidentit

Ramadani, për DAZN: Rrezikova të vdisja, më trajtuan si fëmija i presidentit

22:54, 16/05/2024

 

Fatmirësisht, më e keqja tashmë është hedhur pas Ylber Ramadanit. Mesfushori i Leçes u përball me një problem shumë të rëndë shëndetësor disa javë më parë.

Këtë e tha vetë Ramadani gjatë një bisede me DAZN dhe falënderoi publikisht Leçen për mbështetjen e tyre.

“Isha vërtet shumë i sëmurë, rrezikova të vdisja”, përsërit Ramadani dy herë për DAZN Talks.

Më pas mesfushori i Kombëtares Shqiptare i falënderon të gjithë:

“President, drejtor sportiv, trajner, klub ishin të gjithë pranë meje. Isha shumë i shqetësuar, por tani jam mirë. Për dhjetë ditë më shikonin sikur të isha fëmijë i presidentit apo drejtorit.”

Më 23 prill, Leçe lëshoi ​​një buletin zyrtar mjekësor:

“Ramadani pësoi një absces në qafë që i shkaktoi vështirësi në frymëmarrje për disa ditë. Sportisti iu nënshtrua menjëherë analizave dhe terapive të specializuara, të cilat i lejuan të shmangte operacionin”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco