Edon Zhegrova i lënduar, humb ndeshjen me Aston Villën

Edon Zhegrova i lënduar, humb ndeshjen me Aston Villën

18:20, 17/04/2024

 

Edon Zhegrova nuk do të kontribuojë ndaj Aston Villas në UEFA Conference League, në ndeshjen që Lille zhvillon të enjten.

Diçka të tillë e ka bërë të ditur trajneri Fonseca, në konferencë për media para ndeshjes së nesërme. Numri një i pankiës së Lille u shpreh se sulmuesi shqiptar nuk është gati për shkak të një dëmtimi dhe me gjasë do të rikthehet në fushë pas pak ditësh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco