Dortmund kalon në avantazh, gjermanët shënojnë ndaj Atl Madrid

Dortmund kalon në avantazh, gjermanët shënojnë ndaj Atl Madrid

21:42, 16/04/2024

Dortmund ka arritur të kalojë në avantazh ndaj Atletico Madrid.

Në minutën e 34’, ka qenë Hummels që ka lënë topin për Brandt dhe ky i fundit ka ndëshkuar spanjollët

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco