Champions League/ Publikohen formacionet zyrtare të Barcelona-PSG dhe Dortmund-Atletico Madrid

Champions League/ Publikohen formacionet zyrtare të Barcelona-PSG dhe Dortmund-Atletico Madrid

20:34, 16/04/2024

Mbrëmja e së martës do të dhurojë sot spektakël në dy sfidat e kthimit të çerekfinaleve të Champions League.

Në “Camp Nou”, Barcelona do të presë PSG për një përballje fantastike e cila do të premtojë spektakël. Akti i parë përfundoi me fitoren e spanjollëve me shifrat 3-2. Në mbrëmje, francezët do të provojnë të përmbysin gjithçka, ndërsa katalanasit të ruajnë rezultatin e epërsisë.

Nga ana tjetër, në “Signal Iduna Park”, Dortmund do të tentojë përmbysjen ndaj Atletico Madrid, me spanjollët të cilët fituan përballjen e parë me rezultatin e ngushtë 1-2.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco