VIDEO/ Granada i beson penalltinë, gjuajtja e Myrto Uzunit përfundon...

VIDEO/ Granada i beson penalltinë, gjuajtja e Myrto Uzunit përfundon...

16:40, 14/04/2024

Sulmuesi i Kombëtares, Myrto Uzuni, ka shënuar një tjetër gol në La Liga.

Beratasi ka shënuar nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 9-të të sfidës.

Falë golit të Uzunit, Granada udhëheq me shifrat 1-0 në duelin me Alavesh.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco