Derbi pa gol, Torino dhe Juventusi ndajnë nga një pikë

Derbi pa gol, Torino dhe Juventusi ndajnë nga një pikë

20:21, 13/04/2024

Përfundoi në barazim 0-0 derbi mes Torinos dhe Juventusit. “Zonja e Vjetër” ishte më mirë në 45 minutat e para.

Dusan Vlahovic pati dy mundësi të mira, por u ndal nga shtylla dhe portieri kundërshtar.

Fraksioni i dytë foli për Torinon, që iu afrua golit në disa momente, por pa arritur të konkretizonte rastet e krijuara.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco