Probleme teknike, çfarë i ndodhi Milanit para udhëtimit drejt Firences?

Probleme teknike, çfarë i ndodhi Milanit para udhëtimit drejt Firences?

22:03, 29/03/2024

Milani është përballur me një problem, që i ka shkaktuar skuadrës së Stefano Piolit vonesë në udhëtimin drejt Firences, ku do të përballet me Fiorentinën në kuadër të javës së 30-të të Serie A.

“Kuqezinjtë” nuk janë nisur në orën 18:30 nga Malpensa në drejtim të Firences, siç ishte planifikuar, për shkak të një “problem teknik”, me fluturimin e Milanit që është vonuar për shkak të një problemi teknik.

Sipas raportimeve të medieve italiane kjo vonesë nuk do të ndikojë në zhvillimin e ndeshjes, ndërsa theksohet se Milani është duke udhëtuar drejt Firences.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco