Në moshën 48-vjeçare, David Beckham stërvitet si një sportist profesionist

Në moshën 48-vjeçare, David Beckham stërvitet si një sportist profesionist

18:35, 28/03/2024

Edhe pse ka afro 10 vite që ka lënë futbollin e luajtur, David Beckham vazhdon të stërvitet si një sportist profesionist.

Video e fundit në rrjet po bënë xhiron e botës për forcën, fizikun dhe energjinë që ish-legjenda e Manchester United ka.

Edhe pse vitet kalojnë, nën udhëheqjen e trajnerit të tij Bobby Rich, i cili shpesh herë dëgjohet dhe duke e korrigjuar Beckham, 48 vjeçari stërvitet çdo ditë  për të pasur fizikun që çdo mashkull ëndërron.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco