Largohet nga Turqia, sulmuesi i Kosovës zyrtarizohet te Elfsborg

Largohet nga Turqia, sulmuesi i Kosovës zyrtarizohet te Elfsborg

19:45, 27/03/2024

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli largohet nga Adana Demirspor dhe Turqia për t’u rikthyer te ekipi i IF Elfsborg.

Në një postim në rrjetet sociale, klubi suedez bën me dije se 29-vjeçari ka firmosur me ta deri më 31 dhjetor 2027.

“Arbër Zeneli kthehet në shtëpi te IF Elfsborg pas 8 vitesh dhe ka nënshkruar kontratë deri në sezonin 2027”-shkruhet në postimin e IF Elfsborg.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco