Gola spektakolarë në Freiburg-Bayern, mbyllet pjesa e parë

Gola spektakolarë në Freiburg-Bayern, mbyllet pjesa e parë

21:33, 01/03/2024

Mbyllet me gola, por pa fitues, pjesa e parë ndeshjes mes Freiburgut dhe Bayernit të Mynihut.

Golin që zhbllokoi takimin e realizoi Gunter në minutën e 12-të.

Në të 35-tën barazoi Bayerni me Tel, me një diagonale të bukur nga vija e 16 metrave.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco