Interesante/ Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Interesante/ Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

20:42, 01/03/2024

Një nga klubet më të njohura spanjolle, Atletico Madrid, është shumë aktiv në rrjetin social “TikTok”.

Përmbajtje me pyetje, pjesë nga stërvitjet dhe shumë momente gazmore të futbollistëve postohen me bazë ditore në llogarinë zyrtare të ekipit.

Pyetja e radhës për ndjekësit e faqes së ekipit ishte për të gjetur se cili lojtar është në fotografi nga stërvitja e ditës.

Çka e bën më të veçantë këtë postim ishte pikërisht melodia e sondazhit, që është këngë e reperit shqiptar Ledri Vula, “Beautiful”, të cilën Ledri e këndon me Flori Mumajesin.

Ndërkaq, lojtari në sondazh është Rodrigo De Paul.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco