FC Malisheva përforcon ekipin me tre prurje të reja

FC Malisheva përforcon ekipin me tre prurje të reja

15:07, 29/02/2024

Skuadra e Malishevës ka bërë të ditur se ka transferuar tre futbollistë në radhët e veta.

Hadis Velii nga Maqedonia e Veriut, Eraldo Deda nga Shqipëria e Hussein Mohamed nga Qipro, janë prurjet e reja të malishevasve.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vet klubi nga Malisheva në faqen e tyre zyrtare në “Facebook”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco