Vetëm 60 sekonda, hiç më shumë – Albion Rrahmani shënon për skuadrën e tij

Vetëm 60 sekonda, hiç më shumë – Albion Rrahmani shënon për skuadrën e tij

23:00, 28/02/2024

Albion Rrahmani e ka filluar në mënyrë fantastike ndeshjen e sotme.

Sulmuesi kosovar ka realizuar që në minutën e parë ndaj UTA Arad.

Rezultati tashmë është 1:0, ku sulmuesi i Kombëtares po e tregon veten e tij çdo ditë te skuadra e re.

Më poshtë mund ta shikoni golin e tij të bukur:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco