Refuzoi ofertën e Real Madrid, mediat kroate zbulojnë të ardhmen e Modric

Refuzoi ofertën e Real Madrid, mediat kroate zbulojnë të ardhmen e Modric

11:03, 26/02/2024

 

Luka Modric nuk ka ndërmend të lërë futbollin në qershor.

Për këtë arsye ai nuk pranoi propozimin e Ancelotti-t, përkatësisht për t’iu bashkuar stafit të trajnerit italian.

Sipas medieve kroate, 38-vjeçari mund të kthehet në vendlindje për të veshur fanellën e Dinamo Zagreb-it, klub në të cilin shpërtheu ylli i Kroacisë.

Megjithatë, nuk mungojnë ofertat nga klubet saudite dhe amerikane për mesfushorin e Real Madrid.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco