U përplas me kamerën, gjyqtarja e La Liga përfundon në spital

U përplas me kamerën, gjyqtarja e La Liga përfundon në spital

10:19, 26/02/2024

 

Gjyqtarja anësore, Guadalupe Porros, gjatë minutës së 15’ në ndeshjen e La Liga mes Real Betis dhe Atheltico Bilbao ka pësuar një incident, mment i cili u bë viral në rrjetet sociale.

Anësorja 37-vjeçare ishte në krye të detyrës kur u përplas me një prej kamerave duke marrë një plagë të madhe në fytyrë.

Ambulanca zbarkoi menjëherë në fushë dhe Porros u dërgua në spital për një trajtim më të specializuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco