Mbrëmje e ‘zjarrtë’ në Champions, dy sfidat e sotme çerekfinale

Mbrëmje e ‘zjarrtë’ në Champions, dy sfidat e sotme çerekfinale

11:27, 21/02/2024

Sot luhen dy duele të tjera të vlefshme për fazën e 1/8-ave në Ligën e Kampioneve.

Supersfida e mbrëmjes është ajo mes Napolit dhe Barcëlonës. Të dyja skuadrat nuk po kalojnë një moment të mirë në kampionatet italiane dhe spanjolle, por do të kërkojnë të japin maksimumin në Champions.

Ndërsa dueli tjetër është Porto-Arsenal, me dy ekipet që do të synojnë fitoren, për të hedhur një hap drejt çerekfinaleve.

Të dyja këto sfida do të luhen në orën 21:00.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco