Miu, ‘mysafiri’ i paftuar në shtëpinë e Kroos, shikoni reagimin epik të lojtarit të Realit

Miu, ‘mysafiri’ i paftuar në shtëpinë e Kroos, shikoni reagimin epik të lojtarit të Realit

12:51, 08/12/2023

Jeta e një futbollisti të madh nuk është vetëm një luks, këtë e tregoi lojtari i Real Madridit, Toni Kroos, kur një mi hyri në shtëpinë e tij.

Ylli gjerman ka publikuar së fundmi një video epike teksa një mi është futur si mysafir i paftuar në shtëpinë e tij. Video është përhapur në rrjetet sociale dhe ka mbledhur dhjetëra mijëra pëlqime dhe reagime.

Kros përfundimisht arriti të kapte miun në një kurth që ai vendosi në një dollap me pjata. Gjithçka është regjistruar nga bashkëshortja e tij Xhesika.

Pamjet mund t’i shikoni në videon e mëposhtme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco