Ekipi shqiptar, Guild Eagles sot ballafaqohet me ekipin serb, G2 në ora 14:30

Ekipi shqiptar, Guild Eagles sot ballafaqohet me ekipin serb, G2 në ora 14:30

12:31, 06/12/2023

Ekipi shqiptar i CS:GO, Guild Eagles sot do të ballafaqohet me atë serb, G2.

Guild Eagles dhe G2 do të përballen sot me fillim nga ora 14:30 në turneun ‘CCT2 Online Finals’.

Kjo përballje zhvillohet në kuadër të çerekfinales së kompeticionit në ‘Lower Bracket’.

Si këtë duel mjaft interesant, ashtu edhe gjithë tjerat mund t’i ndiqni në kanalin zyrtar të komentatorit, Ernest Xhoci në Twitch.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco