Guardiola: E ndjej që do ta fitojmë sërish Premierligën

Guardiola: E ndjej që do ta fitojmë sërish Premierligën

18:35, 05/12/2023

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka folur për objektivat e këtij sezoni, ndërsa ka theksuar në prononcimin e bërë së fundmi për mediet se e ndjen që do e fitojnë sërish Premierligën.

Pas barazimit ndaj Tottenhamit, trajneri thekoi se nëse luajnë si ndaj Liverpoolit do e fitojnë titullin.

“Ndjenja ime sot është se do ta fitojmë Premierligën. Nëse luajmë në nivelin që treguam kundër Liverpoolit dhe Tottenhamit, do të fitojmë përsëri”, u shpreh Pep Guardiola.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco