Gol spektakolar i Çalhanoglu, interistët kalojnë në avantazh

Gol spektakolar i Çalhanoglu, interistët kalojnë në avantazh

21:34, 03/12/2023

Napoli-Inter është kryendeshja e javës në Serinë A, me Mazarrrin që do të kërkojë fitoren e parë në “Diego Armando Maradona” dhe zikaltrit që duan tre pikët për të rimarrë kreun.

Në fund të pjesës së parë, Hakan Calhanoglu shënon një gol spektakolar nga jashtë zonës, duke mbyllur mjaft bukur një aksion perfekt të zikaltërve. Interi në avantazh në “Diego Armando Maradona”…

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco