FOTO/ 'Ndizet' derbi, tifozët e Tiranës i vënë flakën shallit të Partizanit

FOTO/ 'Ndizet' derbi, tifozët e Tiranës i vënë flakën shallit të Partizanit

20:15, 03/12/2023

Derbi do të jetë i ndezur në fushën e lojës, por padyshim edhe në tribuna, ku dy tifozeritë nuk kursehen ndaj njëra-tjetrës.

“Lufta” ka nisur që para fillimit të sfidës në “Air Albania”, me atmosferën e ndezur me koret dhe thirrjet e tifozëve të të dy ekipeve.

Image

Ultrasit e Tiranës, pak minuta para fillimit të duelit kanë hapur një shall të rivalëve të Partizanit dhe më pas i kanë vënë flakën atij në mënyrë demonstrative.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco