Napoli-Inter, publikohen formacionet zyrtare

Napoli-Inter, publikohen formacionet zyrtare

20:29, 03/12/2023

 

Napoli-Inter është kryendeshja e javës në Serinë A, me Mazarrrin që do të kërkojë fitoren e parë në “Diego Armando Maradona” dhe zikaltrit që duan tre pikët për të rimarrë kreun.

Dy trajnerët kanë ndarë mendjen për formacionet, me Mazzarrin që ka spostuar brazilianin Nathan në krahun e majtë të mbrojtjes, ndërsa Inzaghi i beson 11-shes së tij të zakonshme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco