Radhë për të hyrë në stadium dhe forca policore' Ja si është situata para derbit në “Air Albania”

Radhë për të hyrë në stadium dhe forca policore' Ja si është situata para derbit në “Air Albania”

18:30, 03/12/2023

Atmosfera e derbit ka nisur të elektrizohet një orë para fillimit të takimit. Në stadium ka nisur hyrja e tifozerive, por ka radhë për të hyrë brenda.

Forcat e policisë dhe sigurimi janë prezent duke kryer kontrolle te tifozët që hyjnë në stadium. Përveç kontrollit të biletës tifozët u nënshtrohen edhe kontrollit trupor, për të evituar hyrjen e sendeve të pa lejuara në stadium.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco