Son realizon gol dhe autogol brenda tre minutave, barazohet City-Tottenham

Son realizon gol dhe autogol brenda tre minutave, barazohet City-Tottenham

17:44, 03/12/2023

Manchester City-Tottenham është super sfida e javës së 14-të të Premier League. Të dyja skuadrat vijnë nga rezultate jo të mira, me City-n që në javët e fundit ka marrë barazime dhe Tottenham që ka pësuar disfata, ndërsa tashmë kërkojnë kthesën.

Në minutën e 6' të takimit, Tottenham hidhet në kundërsulm, me Son që realizon një perlë të vërtetë. 

 

City barazon shpejt, pas një rrëmuje në zonë, Son bën autogol dhe i jep barazimin City-t. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco