Manchester City-Tottenham, Guardiola dhe Postecoglou rreshtojnë titullarët

Manchester City-Tottenham, Guardiola dhe Postecoglou rreshtojnë titullarët

17:02, 03/12/2023

Manchester City-Tottenham është super sfida e javës së 14-të të Premier League.

Të dyja skuadrat vijnë nga rezultate jo të mira, me City-n që në javët e fundit ka marrë barazime dhe Tottenham që ka pësuar disfata, ndërsa tashmë kërkojnë kthesën.

Trajnerët Guardiola dhe Postecoglou kanë zgjedhur formacionet si do zbresin në fushën e lojës.

Formacionet zyrtare Manchester City-Tottenham:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco