Formacionet zyrtare/ Ballkani-Plzen, Ilir Daja zgjedh 11 'luftëtarët' e 'Air Albania'-s

Formacionet zyrtare/ Ballkani-Plzen, Ilir Daja zgjedh 11 'luftëtarët' e 'Air Albania'-s

18:03, 30/11/2023

Ilir Daja ka përzgjedhur formacionin zyrtar të Ballkanit për duelin ndaj Viktoria Plzen në “Air Albania”. I vlefshëm për raundin e parafundit në grupin C të Conference League.

Kampioni i Kosovës do ta ketë një përballje të vështirë në Grupin C të Ligës së Konferencës.

Therandasit do t’i bëjnë konak liderit të grupit, Viktoria Plzen.

Pasi stadiumi “Fadil Vokrri” nuk është në gjendje të presë ndeshje deri në rinovimin e fushës, ekipi nga Suhareka do të luajë si vendës në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco