Napoli nuk ia del, mposhtet në fund nga Reali

Napoli nuk ia del, mposhtet në fund nga Reali

23:04, 29/11/2023

Real Madridi ka shqnuar një tjetër fitore në Ligën e Kampionëve.

”Mbretërit” mposhtën Napolin në ”Santiago Bernabeu”, me rezultat 4-2,.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco