Interi 'shokohet' në Portugali, Real Madridi dhe Union Berlin i mbyllin me fitore pjesët e para

Interi 'shokohet' në Portugali, Real Madridi dhe Union Berlin i mbyllin me fitore pjesët e para

22:04, 29/11/2023

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve të xhiros së pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Real Madridi po udhëheq 2:1 ndaj Napolit, ndërsa Arsenali po e “shkel” Lensin 5:0.

Benfica po befason, duke e mposhtur 3:0 Interin në Portugali.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco