Asnjë si Sergio Ramos, merr kartonin e 30-të të kuq në ndeshje zyrtare

Asnjë si Sergio Ramos, merr kartonin e 30-të të kuq në ndeshje zyrtare

09:15, 27/11/2023

Sergio Ramos vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së medieve, ndonëse jo gjithmonë në konotacion pozitiv.

Në ndeshjen ndaj Real Sociedad, të cilën Sevilla e humbi me rezultatin 2-1, por që e mbylli me 9 lojtarë, Ramos ka marrë karton të kuq së bashku me Jesus Navas.

Me ndëshkimin në sfidën ndaj Sociedad, Ramos ka shkuar në kuotën e 30 kartonëve të kuq të marra në ndeshjet zyrtare.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco