Shtatë gola në 'derbin e shqiptarëve' në Seria A, Bajrami mund Berishën dhe Ismajlin

Shtatë gola në 'derbin e shqiptarëve' në Seria A, Bajrami mund Berishën dhe Ismajlin

17:47, 26/11/2023

Sasuolo ka mundur Empolin në transfertë mes spektaklit dhe golave, e cila u mbyll me rezultatin 3-4.]

Berisha dhe Ismajli ishin titullarë për vendasit, të cilët nuk e shmangën dot humbjen e skuadrës së tyre, teksa Nedim Bajrami u aktivizua në minutën e 79’ me miqtë.

Në sfidën tjetër, ishte Frozinone ajo që mundi Xhenoan në shtëpi, me Arijon Ibrahimoviç që e nisi si titullar këtë takim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco