Dy miqësoret e qershorit/ Reja publikon listën e lojtarëve në Kombëtare

Dy miqësoret e qershorit/ Reja publikon listën e lojtarëve në Kombëtare

11:01, 26/05/2021

Trajneri i Kombëtares, Edi Reja ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për dy sfidat miqësore ndaj Uellsit dhe Çekisë.

Dy ndeshjet do të luhen më 5 dhe 8 qershor. Trajneri Reja do të dalë sot në orën 11:00 në deklaratë për mediat.

Risitë për Kombëtaren në këto dy miqësore janë dy portierët e skuadrave të Kategorisë Superiore, Alen Sherri i Laçit dhe Romeo Harizaj i Apolonisë, gjithashtu risi është edhe sulmuesi pogradecar i skuadrës turke Ankaragucu, Endri Çekiçi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco