Qëndron apo shkarkohet? Ja çfarë vendimi u mor për Ronald Koeman

Qëndron apo shkarkohet? Ja çfarë vendimi u mor për Ronald Koeman

22:17, 25/05/2021

A do të jetë Ronald Koeman trajneri i Barçë sezonin e ardhshëm? Një takim u zhvillua këtë mbrëmje në Barcelonë midis trajnerit Hollandez, Presidentit Joan Laporta dhe drejtuesve të tjerë të klubit katalanas. Temë e diskutimit ka qenë pikërisht e ardhmja e Koeman .

Por në fund, palët nuk kanë marrë asnjë vendim,tregojnë disa media lokale siç është “RAC1”. Ish-trajneri i Hollandës është mbajtur përkohësisht në postin e tij, në pritje të një takimi të ri që do të zhvillohet në ditët në vijim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco