Formacionet zyrtare: West Brom – Liverpool, Shaqiri në stol

Formacionet zyrtare: West Brom – Liverpool, Shaqiri në stol

16:56, 16/05/2021

Liverpool luan në transfertë kundër West Bromit, sfidë e vlefshme për javën e 36-të në Premier Leagues.

“Reds” ende ëndërrojnë për të siguruar pjesëmarrjen në Champions League, prandaj ata duan vetëm fitore.

Ndërsa, West Brom do mundohet të bëjë befasinë edhe pse e ka të sigurt rënien në Championship.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco