Sot luhet Kupa e Shqipërisë, ja dy përballjet në gjysmëfinale...

Sot luhet Kupa e Shqipërisë, ja dy përballjet në gjysmëfinale...

09:04, 14/04/2021

Sot në orën 16:00 do të zhvillohen dy ndeshjet e fazës gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë.

Supersfida e kësaj gjysmëfinaleje do të jetë ndeshja që do të luhet në stadiumin “Loro Boriçi”, Vllaznia-Laçi, e cila katër ditë më parë në kampionat përfundoi në barazim pa gola.

Takimi tjetër do të zhvillohet në stadiumin “Niko Dovana” ku Teuta do të presë në shtëpi skuadrën e Skënderbeut. Vlen të theksohet se këto ndeshje janë me një takim dhe se sot do të vendosen dy skuadrat që do të shkojnë në finalen e madhe të 30 majit.

16:00 VLLAZNIA-LAÇI

16:00 TEUTA-SKËNDERBEU

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco