Hakmerret PSG, eliminon Bayern Munich nga Liga e Kampioneve

Hakmerret PSG, eliminon Bayern Munich nga Liga e Kampioneve

22:57, 13/04/2021

Paris Saint Germain ka kaluar në gjysmëfinalet e Ligës së Kampioneve. Edhe pse humbën 0-1 kundër Bayern Munich në çerekfinalen e dytën në “Parc des Princes”, PSG u kualifikua në turin tjetër, për shkak se kishin triumfuar në “Allianz Arena” me rezultatin 2-3.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco