PSG po humb 1-0/ Shënon Mbappe por goli anulohet

PSG po humb 1-0/ Shënon Mbappe por goli anulohet

22:47, 13/04/2021

PSG ka barazuar ndaj Bayern në minutën e 79-të.

Francezët kanë goditur me Mbappe pas një kundërsulmi të shpejtë.

Megjithatë goli është anuluar për pozicion jashtë loje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco