VIDEO/ PSG pranë golit, Neymar nuk arrin ta shtyjë topin në rrjetë

VIDEO/ PSG pranë golit, Neymar nuk arrin ta shtyjë topin në rrjetë

22:26, 13/04/2021

PSG ka shkuar shumë afër golit në minutën e 53-të.

Gjithçka ka nisur nga një lëvizje spektakolare e Neymar në mesfushë.

Topi ka përfunduar në këmbët e Di Maria-s, i cili e ka pasuar drejt Neymar në zonën e rreptësisë, me këtë të fundit që nuk ka arritur ta shtyjë në rrjetë me portën e boshatisur.

Ky ishte rasti i tretë që Neymar humbet, duke e vulosur që e sotmja nuk është mbrëmja e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco