VIDEO/ Bayern në avantazh, Choupo-Moting ndëshkon PSG-në

VIDEO/ Bayern në avantazh, Choupo-Moting ndëshkon PSG-në

21:45, 13/04/2021

Bayern ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj PSG-së, e vlefshme për çerekfinalen e dytë të Ligës së Kampioneve.

Në minutën e 40’ Pas një goditje të Alba-s dhe devijimit jo të mirë të Navas, Choupo-Moting kërcen më lart se të gjithë në zonë, duke dërguar topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco