Alaba i bashkohet Ribery-s në historinë e Bayern, bëhet i huaji më me shumë...

Alaba i bashkohet Ribery-s në historinë e Bayern, bëhet i huaji më me shumë...

20:49, 13/04/2021

Që nga minuta e parë në ndeshjen e mbrëmjes së sotme kundër PSG-së, David Alaba arrin Franck Ribery në krye të renditjes së lojtarëve të huaj me më shumë paraqitje tek Bayern Munich.

Mbrojtësi austriak, si dhe numri 7 aktual i Fiorentinës, kanë bërë 425 paraqitje zyrtare për Bayern Munich.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco