Champions/ PSG - Bayern Munich, publikohen formacionet zyrtare të supersfidës

Champions/ PSG - Bayern Munich, publikohen formacionet zyrtare të supersfidës

19:58, 13/04/2021

Thjeshtë nata e madhe! Në orën e 21:00, në stadiumin “Parc des Princes”, do të luhet sfida mes PSG-së dhe Bayern Munich, e vlefshme për çerekfinalen e dytë të Ligës së Kampioneve.

Në takimin e parë në “Allianz Arena”, parisienët fituan 3-2 dhe në këtë sfidë u duhet të mbrojnë rezultatin.

Mirëpo skuadra e Murizio Pochettino-s nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi përballë do të kenë një Bayern mjaft të motivuar për të dalë triumfues nga ky takim, pavarësisht mungesave të mëdha.

Formacionet zyrtare:

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco