E ardhmja e Donnarumma-s e pasigurt, Milan interesohet për portierin e Lille

E ardhmja e Donnarumma-s e pasigurt, Milan interesohet për portierin e Lille

18:33, 13/04/2021

Portieri i Lille, Mike Maignan është shumë i kërkuar në merkato. “L'Équipe” së fundmi shpjegoi se Tottenham ishte mjaft e interesuar për portierin e rritur tek Paris SG.

"TMW" në Itali na bën të ditur se Spurs nuk janë të vetmit. Milan, të cilët kanë frikë nga një largim i mundshëm i Gianluigi Donnarumma këtë verë, mban nga afër situatën e 25 vjeçarit. Duke pasur parasysh klubet e interesuara, Lille tashmë mund të dridhet.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco