Barcelona përshpejton negociatat me Aguero-n, agjenti i futbollistit mbërrin në Katalonjë

Barcelona përshpejton negociatat me Aguero-n, agjenti i futbollistit mbërrin në Katalonjë

17:42, 13/04/2021

Agjenti i Sergio Aguero ka mbërritur në Barcelonë, siç raportohet nga “El Chiringuito TV”

Argjentinasi, kujtojmë, do të largohet nga Manchester City pas 10 vitesh dhe do të mirëpriste mundësinë për të luajtur me Lionel Messi.

Një lëvizje, ajo e blaugranaëve, e cila do të shërbejë për të bindur sulmuesin argjentinas të rinovojë kontratën e tyre.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco