VIDEO/ Inter me gol nga tuneli, Lukakut i mjaftojnë 32 sekonda ndaj Genoa-s

VIDEO/ Inter me gol nga tuneli, Lukakut i mjaftojnë 32 sekonda ndaj Genoa-s

15:20, 28/02/2021

I kanë mjaftuar vetëm 32 sekonda lojë Interit për të kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Interit, e vlefshme për javën e 24-t në Serie-A.

Aksioni u ndërtua nga të dyshja e zakonshme, Lukaku dhe Lautaro: në vertikalizimin e Barelës, belgu djeg Radovanoviçin dhe kombinon  shkurt me argjentinasin, para se të marrë topin në të djathtë dhe për të mposhtur Perin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco